MAVKA

Як і у більшості handmade брендів все починалося з хобі. Спочатку було сплетено намисто для себе («таке прикольне, як в журналі»), потім для мами, для подружок («а давай я тобі куплю бісеру, а ти мені сплетеш. Ну будьласочка!»), на подарунки, в красиву коробочку. А коли в коробочку вже не поміщалось і лежало на столі, на кріслі, в шафі і в ще одній гарній коробочці в багажнику машини «про всяк випадок», то було прийняте важке і вольове рішення таки продати частину скарбу. Заодно докупити ще пару мішків того гарненького бісеру і ще того другого, і трошки блакитненького.

Якраз Київський центр дитячої кардіології та кардіохірургії проводив благодійну ярмарку творчих робіт медійників – це був гарний шанс віддати своє творіння в добрі руки і на добрі справи. І тут виникла проблема: коли спитали як підписати роботи, то фраза «ну, я не думала про це, а як інші підписують?» не підходила.

Тому постало питання про назву, а може й створення бренду, «а ще гарно було б, якби бірки причепити і щоб логотип на них був», бо «красиве намисто, яке моя подружка робить» не дуже чітко ідентифікувало конкретний виріб.

В довгих творчих дискусіях народились назва і логотип:

 
*Клікніть на лого, щоб подивитись товари MAVKA

Все намисто та інші вироби бренду MAVKA створюються вправними і тендітними руками з любов’ю та задоволення. Щоб нести красу та радість в цей яскравий світ.

«Мистецтво змиває пил повсякденності з душі» © Пабло Пікассо

Добавить комментарий